Novinky

Vianočná zbierka – keď tým najkrajším darčekom je ľudskosť

07/12/2021 


Milí priatelia,

Advent a Vianoce sú nádherným obdobím, kedy máme čas stíšiť sa a venovať sa blízkym. Mnohí však takéto šťastie nemajú – sú osamelí, chorí či nemajú strechu nad hlavou.

Preto by sme Vás v mene Maltézskej pomoci Slovensko chceli pozvať na zapojenie sa do vianočnej zbierky pre ľudí v núdzi. Darujte tieto Vianoce svojim blízkym darček, ktorý pomôže tým, ktorí to najviac potrebujú.

Prispejte ľubovoľnou sumou vo svojom mene alebo v mene Vašich najbližších na aktivity Maltézskej pomoci Slovensko. My Vám následne zašleme personalizované poďakovanie, ktoré im môžete darovať priamo pod stromčekom.

Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na charitatívne projekty Maltézskej pomoci Slovensko vrátane pravidelného rozvozu stravy odkázaným seniorom, výdaja stravy a oblečenia ľuďom bez domova, či na projekty integrácie marginalizovaných skupín, ako sú ľudia s hendikepom či Rómovia.

Pokiaľ sa rozhodnete tieto Vianoce pre darček, ktorý zlepší životy ľudí v núdzi, vyplňte do 19.12. formulár, ktorý nájdete na nižšie uvedenom linku a podľa inštrukcií v popise prosím zrealizujte platbu na registrovaný účet Maltézskej pomoci Slovensko. My Vám ihneď po jej obdržaní zašleme personalizované poďakovanie.

Formulár: https://forms.gle/J3WSJf21G6iqS6UP7

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať emailom na office@maltezskapomoc.sk.

Prajeme krásny advent a ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.
Maltézska pomoc Slovensko

Zbierka je registrovaná Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky, na základe právoplatného rozhodnutia o zápise zbierky do registra zbierok SVS-OVS2-2020/034260, registrové číslo zbierky 000-2020-034260, pod názvom „Charitatívna zbierka Maltézskej pomoci Slovensko“

Maltézsky rád Slovensko

Kapitulská 9, 81101 Bratislava, Tel./Fax: +421 2 5413 1296, e-mail: info@orderofmalta.sk